ତାଜା ଯୌନ କଥା

ବିଜ୍ଞାପନ ପ୍ରକାଶ ନିମନ୍ତେ - Advertise With Us

ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଓଡ଼ିଆ ବ୍ଲଗ ଭାଉଜ ବର୍ତମାନ ଓଡ଼ିଶାରେ ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ହାସଲ କରିପାରିଛି | ପ୍ରତିଦିନ ପ୍ରାୟ ୪୦ ହଜାର ଲୋକ ଭାଉଜ ଡଟ କମର ମାଗଣା ଯୌନ ଭିତିକ କଥାକୁ ପଠନ କରନ୍ତି | ଅଞ୍ଚିଲା ଯୌନ ଜନିତ ଅନଲାଇନ ସେବା ଭିତରେ ଭାଉଜ ପ୍ରଥମରେ ରହି ଆସୁଅଛି | ଗୁଗୁଲ ଆନାଲିଟିକର ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାଇ ପ୍ରାୟ ୭୦ ଭାଗ ପୁରୁଷ ଓ ୩୦ ଭାଗ ନାରୀ ଭାଉଜ ସହ ପ୍ରତିଦିନ ଜଡିତ |

ଏଠାରେ ଆମେ ବହୁ ପ୍ରକାର ଯୌନ ଭିତିକ କାହାଣୀ, କଥା, ଉପଦେଶ, ଶିକ୍ଷା ପ୍ରକାଶ କରିଥାଉ, ଯାହା କାଳ୍ପନିକ, ବାସ୍ତବିକ ଏବଂ ବହୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରେରିତ | ଭାଉଜ ରେ ୧୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଲେଖକ ନିଜର ଯୌନ ଭିତିକ ଲେଖା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି | ସାଧାରଣତଃ ୧୮ରୁ ଅଧିକ ବୟସର ଲୋକ ଓ ପ୍ରାୟ ୧୮ ରୁ ୩୫ ବର୍ଷର ଲୋକ ଭାଉଜର ସେବା ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି |

ଯଦି ଆପଣ ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ଉତ୍ପାଦ କିମ୍ବା ସେବା ଦେଉଛନ୍ତି ଯେପରିକି ଯୌନ ରୋଗ ପାଇଁ ଔଷଧ, ଯୌନ ଜନିତ ଉପଦେଶ, ଲିଙ୍ଗ ବର୍ଧକ, ସମ୍ଭୋଗର ସମୟକୁ ବୃଦ୍ଧିକରିବାର ଉତ୍ପାଦ କିମ୍ବା ଏହିଭଳି ଅନ୍ୟ କିଛି ତେବେ, ଓଡ଼ିଶାରେ ଏହାର ପ୍ରଚାର ଓ ପରାଶର ପାଇଁ ଭାଉଜ ଡଟ କମ ହେଉଛି ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ | ଆପଣ ପେମେଣ୍ଟ ପେଟିଏମ ଜରିଆରେ କରି ନିଜର ବିଜ୍ଞାପନ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ | ଏଥିରେ ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟାନର, ଭିଡ଼ିଓ ଓ ଲେଖା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବେ |
   ଯଦି ଆପଣ ଭାଉଜରେ ଆପଣ ନିଜର ବିଜ୍ଞାପନ ପ୍ରକାଶ କରିବା ନିମନ୍ତେ ଆମ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ମେଲ କରନ୍ତୁ : [email protected]

No comments